مرتبه
تاریخ : شنبه بیست و چهارم مرداد 1394
سلام به دوستان و مشاوران عزیز...
من پسری هستم ۲۱ ساله. از بچگی (حدود ۱۶ سالگی) به دختر همسایه مون علاقه مند بودم.و با بزرگتر شدنم این علاقه بیشتر شد، چون اخلاقش و ... واقعا مناسب بود. امسال تابستون تصمیم داشتم به خواستگاریش برم ولی توی مدتی که خارج از شهر خودمون تحصیل میکردم براش خواستگار اومد و ایشون هم جواب مثبت دادن و نامزد شدن.منتهی تاریخ عقد رو مشخص نکردن و هنوز عقد نکرده اند.
الان که حدود ۴ ماه میگذره که نامزد شدن هنوز نتونستم فکر اون خانم رو از سرم بیرون کنم و حتی نمیتونم به هیچ کس دیگه ای فکر کنم حتی اگه فرد همه چیز تمامی هم بهم معرفی کنند باز هم دلم راضی نیست و هیچ علاقه ای ندارم.
شاید باورتون نشه ولی ۲۴ ساعت به فکرشم و حتی از بس بهش فکر میکنم خیلی زیاد خوابش رو هم میبینم.قبل از اینکه بفهمم نامزد کرده خیلی دوستش داشتم ولی نمیدونستم هیچ وقت نمیتونم بدون اون زندگی کنم. این رو هم بگم که کلا دیدم نسبت به مردن عوض شده و دیگه اصلا از مرگ نمیترسم(البته به فکر خودکشی نیستم).
جدیدا از اقواممون همه میپرسن چرا ازدواج نمیکنی و این خیلی آزارم میده. و حتی با این که مطمئنم به کسی که میخوام نمیرسم باز میلی به ازدواج ندارم چون نمیتونم کس دیگه ای رو به اندازه اون دختر دوست داشته باشم و نمیخوام زندگی کسی رو خراب کنم.
و البته هیچ وقت باهاش دوست نبودم و حتی با رفتارم بهش نفهموندم که دوستش دارم...با این حال همیشه مراقبش بودم.
لطفا کمکم کنید... زندگیم رفته توی فکر و خیال

برای دیدن نظرات و شرکت در بحث اینجا کلیک کنید:  مرغ از قفس پرید، تمام شد
برچسب ها: ازدواج کردن خواستگار، دوستی قبل از ازدواج، شکست در عشق، فراموش کردن عشق،
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
محبوب کنید ! :
<>
پاسخگو: محمد هاشم توفیقی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic